Sedací soupravy z masivu mají příběh

  • 09.08.2016
  • |   0 Komentáře

Masivní nábytek si pro svůj vzhled a kvalitu získává stále více příznivců, kteří si jej pořizují s vidinou dlouhodobé investice. Ačkoli se u jeho pořízení setkáte s daleko vyšší cenou, nežli s jakou byste se setkali u nábytku vyrobeného z levnějšího lamina nebo dřevotřísky, investované peníze se vám časem vrátí i s úroky. Masivní nábytek mnohem déle vydrží, je stabilnější, odolnější a své pravé kouzlo získává až s časem. Do podvědomí stále většího počtu lidí se dostávají i sedací soupravy z masivu, které na sebe v interiéru strhnou veškerou pozornost a okamžitě se tak ujmou role dominanty místnosti.

Kouzlo sedacích souprav s masivními prvky


Sedací soupravy z masivu jsou pro řadu lidí tak trochu neznámým pojmem. Zatímco masivní stoly, šatní skříně, komody nebo stolky pod televizi známe už dávno, u sedacích souprav si kombinaci masivu mnohdy neumíte tak docela představit. A to je škoda. Spojení masivního dřeva a čalounění dává vzniknout skutečně zajímavému designu, který si zamilujete na první pohled.

Sedací soupravy mohou mít mnoho podob


U sedacích souprav z masivu je možnost různorodého moření masivních částí, kdy si můžete vybírat z několika odstínů. To vám dává příležitost přizpůsobit si vzhled sedačky nejen vašemu vkusu, ale i ostatnímu vybavení interiéru. Sedací soupravy doplněné o masivní prvky se vyznačují elegantním vzhledem, dlouhou životností, dostatečnou odolností a výdrží. Vzhledem k tomu, že se jedná o masivní konstrukce, se nemusíte bát poškození vzniklého každodenním používáním.

Příroda na dosah ruky


Dřevo je nejoblíbenější materiál, který vám dává příležitost zařídit si své bydlení v souladu s přírodou. Sedací soupravy z masivu mohou být jak rohové, tak i klasické nebo řešené do tvaru L. Doplnit je můžete o masivní křesla nebo stolek, se kterým vytvoří harmonicky působící celek.