http://nabytekmasiv.cz/image/cache/catalog/3-1170x600.jpg

Nábytek z masivu spojuje vysokou odolnost a příjemný design

  • 09.08.2016
  • |   0 Komentáře

Svou domácnost si zařizujeme nejen s ohledem na náš vkus či dispozice daných interiérů, ale i s ohledem na maximální pohodlí. Doma se všichni chceme cítit pohodlně a příjemně, abychom se sem rádi vraceli a chtěli zde trávit co možná nejvíce času. Investice do kvalitního nábytku je proto samozřejmostí. Nábytek z masivu je stále oblíbenější a vyhledávanější širokou veřejností – a vůbec se není čemu divit! Slibuje celou řadu výhod, mezi něž patří dlouhá životnost, zdravotní nezávadnost i velice přitažlivý design.

Proč si pořídit nábytek z masivu? 


Nábytek z masivu je dokonalým spojením vysoké odolnosti, maximální trvanlivosti a příjemného vzhledu. Investice do nábytku vyrobeného z kvalitního dřeva je dlouhodobá a určitě se vyplatí. Pro svůj vzhled se hodí prakticky do jakkoli pojatého interiéru, obzvlášť ale tam, kde se mísí přírodní prvky. Chcete-li si do své domácnosti pořídit zdravotně nezávadný nábytek, pak je ten z masivu trefou do černého. Je lákavý jak na pohled, tak i na dotek, vyznačuje se zdravotní nezávadností a k tomu všemu krásně voní. Co víc si přát?

Krása přichází až s věkem


Dřevo je známé pro svou nezaměnitelnou patinu, kterou získává až časem. Čím starší nábytek je, tím je na pohled krásnější. Masivní nábytek je nadčasový a nikdy nevyjde z módy. I vy se zamilujete do jeho neustále se měnící podoby – dřevo se totiž vybarvuje a mění tak svůj vzhled. Další výhodou nábytku vyrobeného z masivu je dlouhá životnost na rozdíl od levnějších dřevotřísek nebo lamina. 

Pestrý výběr


V současné době se z masivního dřeva vyrábí více než pestrá paleta nábytku. K dostání tak jsou nejen masivní komody a vitríny, ale i stolky pod televizi, šatní skříně, police, noční stolky, zrcadla, kosmetické stolky i postele. Krásně voňavým nábytkem z kvalitního dřeva s nenapodobitelným příběhem si tak můžete vybavit celou domácnost od kuchyně, přes obývací pokoj až po ložnici!

0 Komentářů

Pokud chcete komentovat musíte se přihlásit